استفاده از پیام رایان در مدارس

مدارس نقش مهمی در آموزش کشور ایفا میکنند. بنابراین کیفیت و سطح دانش معلمین در پیشرفت دانش آموزان و رضایت والدین مهم است. تمامی مدیران همواره سعی بر این دارند تا امکاناتی جامع و کامل را در اختیار دانش آموزان و خانواده شان قرار دهند. در این قسمت میخواهیم توصیه هایی را برای بهبود کیفیت کار آن ها عرضه کنیم که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت:

همانطور که میدانید اطلاع رسانی به موقع یکی از کارهایی است که شما به عنوان مدیر و مسئول مدرسه میبایست انجام دهید. از آنجا که تعداد دانش آموزان در مدارس زیاد است، این کار را کمی دشوار میکند. فرض کنید در رابطه با جلسه ای مهم از دانش آموزان میخواهید تا خانواده ی خود را مطلع سازند، و یا خود باید برای این جلسه با تک تک والدین تماس برقرار کنید. قطعا این کار مشکلاتی را به وجود خواهد آورد. با اپراتور پیام صوتی پیام رایان اندکی از مشکلات کاسته میشود.

پیشنهاد من به شما استفاده از سرویس ارسال سریالی پیام رایان است. این سرویس با قابلیت هایی که دارد به شما کمک خواهد کرد. کار این سرویس به این صورت است که پیامی که از قبل آماده کرده اید را میتوانید در بازه ی زمانی موردنظرتان ارسال کنید. با توجه به مثال قبلی این روش کار شما را ساده تر خواهد کرد. از طرفی به راحتی میتوان لیستی کامل با دسته بندی موردنظرتان از والدین و دانش آموزان ایجاد کرد. تا ارسال پیام های گروهی برایتان ساده شود. به طور مثال میتوانید دانش آموزان و والدین شان را براساس پایه ی آن ها دسته بندی کرد تا اخبار و اطلاعا رسانی های مهم را به گوش آن برسانید.

نکته ی دیگر که میتواند برای شما حائز اهمیت باشد اطمینان از درست و به موقع رسیدن پیام هاست. اگر از پیام رایان استفاده کنید لیست جزئیات تمامی پیام های ارسالی و موفق یا ناموفق بودن آن در پنل پیام رایان قابل مشاهده است. پس نگرانی ای بابت این موضوع نداشته باشید.

به طور خلاصه برای دستیابی به سطح مطلوبتان راه های زیادی وجود دارد، با این حال موارد گفته شده برخی از قابلیت های مورد استفاده در این زمینه را بازگو کردند که به شما کمک خواهند کرد با کیفیتی مناسب وظایف اصلی خود را به عنوان مدیر انجام دهید.