موفقیت شرکت های تبلیغاتی با پیام رایان

امروزه شرکت ها و برند های مختلف وقت و سرمایه زیادی صرف تبلیغات می کنند. بنابراین همواره به دنبال تبلیغاتی خلاق برای جذب مشتری هستند. گروه پیام رایان این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا با تبلیغاتی جذاب به سراغ مشتریان خود بروید.
در این بخش قصد داریم در رابطه با برخی ویژگی های پیام رایان برای این شرکت های تبلیغاتی صحبت کنیم:
همانطور که می دانید سامانه پیام صوتی پیام رایان به دو بخش ارسال پیام صوتی و اعطای نمایندگی تقسیم می شود که هر کدام شامل جزئیاتی می باشد و اساس آن درآمدزایی و تبلیغات است. شرکت های تبلیغاتی می توانند با استفاده از خدمات پیام رایان خلاقیت بیشتری را چاشنی کار خود کنند. حال به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.
شما می توانید با درخواست دریافت نمایندگی از پیام رایان پنل آن را در اختیار بگیرید و با امکانی که پیام رایان در اختیار شما می گذارد پنل را به نسبت نیاز شرکتتان و جلب مشتری تغییر دهید. زمانی که خود نماینده هستید می توانید تنظیمات پنل را به گونه ای تغییر دهید که کاربرانتان متوجه نشوند شما خود نماینده هستید، سپس میتوانید خود را به عنوان ارائه دهنده ی سامانه معرفی کنید. بدین ترتیب اعتماد مشتریان به شما بیشتر خواهد شد.
از طرفی ارسال پیام صوتی نیز بسته به نیاز مشتری ارائه می شود. روش هایی نظیر ارسال سریالی، ارسال از بانک شماره ها و ارسال با آوامپ و آواتل. روش های ذکر شده همگی کار ارسال پیام را برای شما و کاربران ساده میکنند.
در ارسال سریالی شما می توانید با برنامه ای زمان بندی شده پیام های خود را به مشتریان و مخاطبان خاصی ارسال کنید. هم چنین می توانید پیام را به شماره های ثابت و همراه خاصی از یک منطقه ارسال کنید(ارسال از آوامپ و آواتل). بانک شماره ها نیز که توسط پیام رایان ایجاد شده لیستی از شماره ها را برای ارسال پیام در اختیار شما قرار می دهد. اما روشی که قطعا برای مخاطبان و مشتریان شما جالب است سرویس آواکسل می باشد. با این سرویس میتوانید به مشتریان خود پیامی اختصاصی بفرستید یعنی نام مشتری و مشخصات مخصوص هرکدام را در پیام ذکر و سپس آن را ارسال کنید. در این صورت توجه افراد به آن پیام صوتی بیشتر خواهد شد. فرض کنید بعد از پاسخگویی به تلفن صدایی بشنوید که نام شما را میگوید مسلما علاقه بیشتری خواهید داشت تا مابقی پیام را گوش دهید.
شما به عنوان نماینده ی پیام رایان اختیاراتی نیز خواهید داشت که منجر به دریافت سود بالا و تضمین شده برای شما و شرکتتان خواهد شد. با انتخاب هر کدام از سطوح نمایندگی سودی برای شما و پیام رایان درنظر گرفته می شود. نمایندگان به ازای هر پنل کاربری و هر زیر نمایندگی که ایجاد می کنند مبالغ خاصی را باید به پیام رایان بپردازند. اما زمانی که خود به عنوان نماینده قصد ایجاد زیرنمایندگی دارید میتواند مبالغ را تغییر داده و مبلغی دیگر را تعیین کند. به این ترتیب جدا از کار تبلیغاتی خود می توان از این طریق با سرمایه ای کم سودی بالا دریافت کنید.
با توجه به موارد گفته شده شرکت های تبلیغاتی قادر خواهند بود از حالت سنتی درآمده و شیوه های جدیدی را برای تبلیغات استفاده کنند.